Posredovanje za povremeni rad učenika

------- ♦ -------

Posredovanja za povremeni rad redovnih učenika

Poštovani korisnici,

Povremeni rad učenika ove godine sa radom počinje 26.5.2023. te će za cijelo vrijeme rada biti online i prema dogovoru za osobni dolazak. Dakle, nije potrebno dolaziti u školu. Ugovori i računi za ugovore, će se moći dobiti putem mail-a, prema postupku koji je opisan u nastavku, na ovoj stranici.

IZDAVANJE UČENIČKIH UGOVORA:

Ukoliko Vam trebaju učenički ugovori za rad, molimo da se  javite na mail: raducenika.ssps@gmail.com

Za izdavanje ugovora o radu potrebno je u jednom mailu dostaviti podatke prema popisu POTREBE _INFORMACIJE. (30kn ~ 4eura) (SUGLASNOST za rad učenika)

Nakon dostave traženih podataka, Učenički ugovor će biti vraćen na mail adresu sa kojeg je zahtijev za izdavanje ugovora poslan.Ugovore tada treba isprintati i dostaviti poslaodavcu.

Molimo Vas, da pažljivo pogledate obrazac POTREBNE_INFORMACIJE, i dostavite SVE potrebno. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti izdati ugovor o povremenom radu.

U slučaju potrebe možete nas kontaktirati na dole navedene brojeve telefona u vremenu od 8:00-12:00, svaki radni dan.

IZDAVANJE RAČUNA NA UČENIČKE UGOVORE:

Istekom učeničkog ugovora, krajem mjeseca ili završetkom posla, potrebno je na ugovoru popuniti Potvrdu o izvršenim poslovima. Ugovor sa popunjenim podacima od strane poslodavca, dostaviti na istu mail adresu (raducenika.ssps@gmail.com) u skeniranom obliku. Račun će biti vraćen na istu mail adresu sa koje je ugovor za izdavanje računa poslan. Ovaj postupak vrijedi za cijeli period rada Posredovanja za rad učenika u ovoj godini.

Molimo da sve promjene vezane za izdavanje učeničkih ugovora pratite na ovoj stranici.

Dodatne informacije mogu se dobiti pozivom na 020 711314,  020 711129.

UPUTA:

Često imamo pitanje: "Što je sa isplatama učeničkih plaća".

Molimo Vas prije nego nas nazovete, da sa učenikovim poslodavcem provjerite je li uplata uzvršena.

Osim usmene potvrde od starne poslodavca, zamolite ih, da Vam dostave i pisani trag izvršene uplate na uvid.

Na pisanom tragu treba biti vidljivo: ime učenika, datum izvršene uplate, iznos izvršene uplate.

Ovo u velikoj mjeri olakšava provjeru isplata učeničkih plaća s naše strane.

Zahvaljujemo na suradnji

Srednja škola Petra Šegedina Korčula / Ante Starčevića 52, HR-20260 Korčula / www.ss-psegedina-korcula.skole.hr / ured@ss-psegedina-korcula.skole.hr